ANEŽKA NOVÁKOVÁ vyhrála Běh Lipovou alejí, AGÁTA ČECHOVÁ skončila druhá... Famózní úspěch!!! GRATULUJEME (doplněny výsledky)

10.04.2011 12:52

Dvacítka plavců SKP se zúčastnila Běhu Lipovou alejí, kterou pořádal oddíl atletiky SKP.

Do prestižního hlavního závodu (10km) se nebojácně přihlásil MAREK HOLUB. Smekáme a gratulujeme!

V doprovodných závodech mládeže jsme měli opravdu početně slušné zastoupení. Nejvíce se dařilo ANEŽCE NOVÁKOVÉ, která naprosto bezkonkurenčně vyhrála kategorii starších žaček (1500m) , když za sebou nechala "profesionální atletky" SKP Nymburk. Trošku nesportovně si dokázala při souboji s nejlepšími "pohladit motorku" a přesto její náskok byl obrovský. Druhé místo s přehledem uhájila AGÁTA ČECHOVÁ v běhu na 700m. I ona dokázala porazit specialistky-atletky.
Výborně zaběhali i další. DAN WIEHL skončil na nepopulárním 4. místě, 5. místo obsadily VENDY ŠILAROVÁ a TEREZKA RAFAJOVÁ. Další plavci skončili v první desítce.

VŠEM, KTEŘÍ NEVÁHALI A ŠLI ZKUSIT I ZÁVODĚNÍ "NA SUCHU" PATŘÍ OBROVSKÝ DÍK. MEDAILISTKÁM ANEŽCE A AGÁTĚ - VELKÝ OBDIV A GRATULACE!!! A MARKOVI POKLONA ZA CHUŤ ZKUSIT TAK NÁROČNÝ ZÁVOD!