Další velký týmový úspěch - tentokrát v Lounech

27.02.2010 23:08

Další velký úspěch plavců SKP - tentokrát v Lounech. Mezi 28 oddíly z celé ČR jsme obsadili fantastické šesté místo v bodování Malé ceny Prosen Louny.
Dvanáct plavců bez dvou výrazných opor - Natálky Drahovzalové a Adama Kubáta - se vydalo změřit síly do lounského bazénu.
Měření to bylo nadmíru úspěšné! Díky skvělým výkonům děvčat jsme sbírali cenné kovy a body do bodování. Nejvýraznějšími postavami našeho týmu byly Míša Frebortová, Agáta Čechová a Saša Šimonová, výborně jim medailově sekundovaly Lucka Ešnerová, Bára Šilarová a Kristýnka Táborská. Získali jsme 14 medailí, bylo překonáno 28 osobních rekordů a 4 klubové.
Ani ostatní nezůstali pozadu - čtěte níže...

- nové klubové rekordy 10.letých žaček překonala Míša Frebortová na 200VZ a 100VZ
- po delším výkonnostním i výsledkovém půstu se znovu blýskla Saša Šimonová - GRATULUJEME!
- výkony "za hranicemi" možností zaplavala úžasně skvěle naladěná BÁRA HAUEROVÁ
- obrovské osobáčky o desítky sekund se povedly Lucce Ešnerové a Týnce Táborské
- po nemoci a tréninkové pauze určitě nezklamaly Katka Dvořáková a Sára Šafrová
- další velké zlepšení na 100P u Filipa Brzáka
- malá nejistota po týdenním lyžování byla tentokrát znát na Báře Šilarové, přesto si jejího talentu všimlo hned několik plaveckých trenérů
- Agáta Čechová měla možnost znovu závodit s dvěma nejúspěšnějšími plavkyněmi ročníku 1998 ze Zimního Poháru ČR
- velký pokrok v technice obrátek a startů byl znát na všech, kteří se zúčastnili brandýského soustředění. BRAVO!!!

Táborská Kristýnka - 2

Další ze závodů, které se povedly! Poděkování patří všem účastníkům, nikdo závod "nezabalil" a to, že se vše nepovedlo? Určitě se povede příště.
Velký dík patří i dospělákům, trenérské duo Ivana Davídková a Míša Šafrová výborně na bazénu doplňovali
Martin Šafr a Libor Frebort. Svou přítomností na bazénu všichni dopomohli k výborné atmosféře na lavičce plavců SKP. Poděkování si zaslouží i paní Šimonová za dovoz a odvoz plavců.

GRATULUJEME K VYNIKAJÍCÍMU TÝMOVÉMU ÚSPĚCHU, GRATULUJEME MEDAILISTKÁM - super výsledek a důstojná reprezentace SKP Nymburk