Krajský přebor žactva v Berouně přinesl super výkony i rozčarování

30.05.2010 17:53

Krajský přebor žactva (nominační závod pro žactvo na Letní mistrovství ČR) se uskutečnil v berounském bazénu. SKP reprezentovala sedmička plavců - Rychetský Matyáš, Martin Holub, Anežka Nováková, Nikola Nedvědová, Agáta Čechová, Katka Dvořáková a Saša Šimonová.
Nejúspěšnější byla AGÁTA ČECHOVÁ se ziskem celkem pěti medailí a hlavně několika super výkonů (100M, 200M, 100VZ, 400VZ). Velmi milým překvapením byly výkony MATYÁŠE RYCHETSKÉHO, který ve všech startech zaplaval nové osobní rekordy. Potěšilo i velké zlepšení KATKY DVOŘÁKOVÉ A NIKOLY NEDVĚDOVÉ. ANEŽKA NOVÁKOVÁ tentokrát nezvládla důležité závody po psychické stránce, forma byla jako hrom! což prokázala ve štafetových startech (první regulérně měřený úsek), kdy si vytvořila úžasný osobák na 50Z (34,5) a při maratonské osmičce, kde celých 600m sekundovala medailistkám z republikových šampionátů. MARTIN HOLUB i SAŠA ŠIMONOVÁ i přes nové osobáky tentokrát nechali bojovnost nejspíš "doma".

V Berouně jsme vylovili 8 medailí a poprvé jsme se "ukázali" v krásných nových soupravách.

Do výsledků Letního mistrovství ČR žactva určitě promluví ANEŽKA NOVÁKOVÁ a AGÁTA ČECHOVÁ. Ostatní si budou muset počkat... zda jejich berounské výkony budou stačit.