Letní mistrovství ČR 2011 - 2. den - AGÁTA ČECHOVÁ VE FINÁLE !!!

09.07.2011 21:31

Druhým dnem pokračoval - v sobotu 9.7.2011 - plavecký šampionát v pražském Podolí

ANEŽKA NOVÁKOVÁ neměla svůj den a její prsařská stovka byla daleko od jejího osobního maxima. Zaplavala čas 1:23,38 a obsadila 25. místo.

AGÁTA ČECHOVÁ se i po delší tréninkové pauze vrhla velmi statečně do náročné disciplíny 200m motýlek. V rozplavbě opět použila svou strategii, která měla znovu úspěch !!! Časem 2:37,92 postoupila ze 13. místa do B FINÁLE !!!

V tropických vedrech, kdy teploměr překročil 30°C se dokázala i přes své "mládí" během polední pauzy koncentrovat a připravit se na své první "VELKÉ FINÁLE". Vedle svých soupeřek vypadala "až komicky", neboť se svou malou a subtilní postavou nebyla na seřadišti finalistek "pomalu vidět".

PO STARTOVNÍM POVELU VŠAK UŽ AGÁTU BYLO VIDĚT HODNĚ. S OBROVSKOU BOJOVNOSTÍ A CHUTÍ SE PUSTILA NEJEN DO PRVNÍCH METRŮ "ZÁKEŘNÉ" DISCIPLÍNY, ALE I DO SOUPEŘEK. V POSLEDNÍCH METRECH ZÁVODU DVĚ PŘEDJELA A VYBOJOVALA TAK FAMÓZNÍ 5. místo VE FINÁLE B.
Což znamená skvělé 13. místo v ČR v disciplíně 200m motýlek.

AGÁTO - VELKÁ GRATULACE A PODĚKOVÁNÍ ZA SKVĚLOU REPREZENTACI SKP NYMBURK !!!